Wino

Nasze wina

Solar

Niemiecka odmiana przerobowa na wino białe. Odmiana ta pozwala w polskich warunkach klimatycznych w naturalny sposób, bez konieczności dosładzania wytworzyć naturalne półsłodkie wino.

FOTO

Hibernal

Nowa niemiecka odmiana przerobowa, z której można otrzymać wysokiej jakości wino białe.

Wino półwytrawne intensywnie owocowe.

FOTO

Johanniter

Johanniter to odmiana winorośli spokrewniona z rieslingiem, uzyskana z krzyżowania w 1968 roku Riesling x FR 589-54 x Chasselas Pinot gris x. Nazwę Johanniter nadano na cześć byłego dyrektora Instytutu we Freiburgu, dr Johannes Zimmermann.

Jest to wino półwytrawne o bardzo jasnej barwie i wyraźnej gęstości.

FOTO

Bianca

Węgierska odmiana winorośli, należy do grupy odmian złożonych, a więc takich, które zostały pozyskane dzięki krzyżowaniu winorośli europejskich i amerykańskich.

Wino białe, półwytrawne o słomkowej barwie z wyczuwalną gamą owoców egzotycznych.

FOTO

Bolero

Niemiecka odmiana winorośli. Jest to odmiana przerobowa na czerwone wino.

Wino wytrawne barwy rubinowoczerwonej. W smaku wyczuwalne nuty dojrzałych czerwonych owoców. Wino lekkie i przyjemne w smaku o małej kwasowości.

FOTO

Opakowania na wino

Oferujemy szeroki wybór opakowań takich jak drewniane skrzynki, pudełka, nosidła oraz materiałowe i filcowe torby. Produkowane przez nas skrzynki i nosidła nie tylko pomogą bezpiecznie przetransportować wino ale będą także świetnie wyglądać w każdym wnętrzu.

Wszystkie opakowania wykonujemy własnoręcznie, cechują się one przede wszystkim wytrzymałością oraz estetycznym wzornictwem.

FOTO